درباره ما

ما با استعانت از خالق مهربان به شما کمک می کنیم تا راه موفقیت خودتان را پیدا کنید.

چون برای انسانهای موفق هیچ بن بستی وجود ندارد

 

shadow

 

وب سایت چشم هفتم، به منظور موفقیت و رشد و بهبود فردی و تواناییهای درونی بنیانگذاری شد. هدف این وب سایت، کمک به مردم جامعه برای موفقیت مالی و پیشرفت معنوی در تمامی جنبه های زندگی افراد است. هدف ما کمک به مردم برای آشنایی آنها با قوانین جهان هستی و کمک به آنها برای داشتن موفقیت بیشتر در زندگی است.

ما در این مجموعه آموزشی و پژوهشی تمام سعی و تلاشمان را میکنیم تا با برگزاری کارگاه ها و سمینار های مفید و با ساخت محصولات آموزشی کاربردی، تجربه افراد موفق و ثروتمند را به هموطنان عزیزمان در جای جای ایران عزیز انتقال دهیم، تا آنها با یادگیری این اصول و قوانین و اجرای آنها در زندگی شان بتوانند به موفقیت و ثروتی که لایقش هستند دست پیدا کنند.

ما با مطالعه و بررسی زندگی افراد موفق و ثروتمند متوجه یکسری نکات مهم و ارزشمند شدیم و جالب اینکه این نکات وجه اشتراک تمامی این ثروتمندان بود. برای نمونه در این قسمت چند مورد از آنها را با شما در میان می گذاریم.

 افراد موفق و ثروتمند همیشه در حال یادگیری هستند چون اعتقاد دارند که برای رسیدن به موفقیت باید همیشه در حال یادگیری مطالب جدید بود. آنها میدانند که برای داشتن یک زندگی خوب باید تصمیمات خوب گرفت و لازمه اخذ تصمیمات خوب و مهم، داشتن اطلاعات خوب است.

 افراد موفق و ثروتمند میدانند که رسیدن به موفقیت و ثروت نه شانسی است و نه اتفاقی! بلکه دقیقا مثل داشتن یک نقشه در مسیر رسیدن به گنج است. افراد موفق همیشه بدنبال نقشه و راهنما هستند و دلیل موفقیت و ثروتشان نیز همین موضوع است.

متأسفانه بدلیل عدم آگاهی از قوانین و اصول اکثر مردم  بدون داشتن هدف واضح و برنامه مشخص، مشغول کندن زمین هستند و چون نقشه و راهنما ندارند، هیچ وقت به گنج نخواهند رسید و فقط خودشان را خسته کرده و بعد از مدتی تلاش بی ثمر، به این نتیجه می رسند که اصلا گنجی در کار نیست و تصمیم میگیرند که نسبت به تحقق آرزوها و اهدافشان بی تفاوت شوند. چون تلاش بی نتیجه آنها را سرخورده و مأیوس کرده است.

مهمترین سرمایه یک انسان در زندگی  داشتن “علم و آگاهی” است و مطمئناً شما میخواهید که از این سرمایه عظیم در زندگی تان بهره مند شوید.

 

آیا شما هم قبول دارید که:

  •  همه مردم دوست دارند جذاب، دوست داشتنی و مورد احترام دیگران باشند!
  •  همه مردم دوست دارند خانواده ای شاد و فرزندانی موفق داشته باشند!
  •  همه مردم دوست دارند به اهداف و آرزوهایشان در زندگی دست پیدا کنند!
  •  همه مردم دوست دارند که هر روز پیشرفت کنند و هیچ وقت شکست نخورند!
  •  همه مردم دوست دارند در کار و حرفه خود موفق باشند و ثروتمندتر شوند!

اما:

  •  همه مردم دوست ندارند به جای تماشای فیلم و سریال یک فیلم آموزشی نگاه کنند!
  •  همه مردم دوست ندارند برای یادگیری روشهای جدید وقت صرف کنند و آموزش ببینند!
  •  همه مردم دوست ندارند برای خرید محصولات آموزشی و یا شرکت در دوره ها و کلاس ها هزینه کنند!

 

 پس برای تغییر در شرایط زندگیتان همین امروز اقدام کنید. شاید فردا دیر باشد!

 

دکمه بازگشت به بالا